Huis laten bouwen in Friesland
  • Woningbouw
  • Agrarische bouw
  • Verbouwen & renoveren
  • Bedrijfsgebouwen
  • Verzamel-bedrijfsgebouwen
Verfraaien gevel + vervangen dakpannen Verfraaien gevel + vervangen dakpannen Verfraaien gevel + vervangen dakpannen Verfraaien gevel + vervangen dakpannen

Verfraaien gevel + vervangen dakpannen

Adres:

Dubele Streek 3

Dronrijp

 

Ontwerp:

Architectenburo Jan Dorenbos

Roodkerk

 

Omschrijving:

Dit voormalig winkelpand met bovenwoning wordt door de opdrachtgever zelf verbouwd tot opnamestudio met bovenwoning waarbij ook de bovenwoning zelf intern ook zal worden verbouwd. Wij werden ingeschakeld voor het maken van een offerte voor het verfraaien van de voorgevel en het aanbrengen van dakisolatie en nieuwe dakpannen.

Voor de verfraaing van de voorgevel had de opdrachtgever reeds een prachtig ontwerp laten maken door architectenbureau Jan Dorenbos uit Roodkerk. Bij dit ontwerp werd er voor de huidige gemetselde gevel een compleet nieuwe gevel  opgemetseld waarin 2 grote kozijnen waren opgenomen. Deze  kozijnen worden nog eens extra geaccentueerd d.m.v. een verzinkt stalen kader. Het kozijn op de verdieping moest tevens worden voorzien van zonwering in de vorm van een screen waarbij we de geleiders en de screenbak zoveel mogelijk onzichtbaar moesten wegwerken. De moeilijkheid hierbij is dat onzichtbaar vaak ook onbereikbaar betekent wat niet handig is i.v.m. onderhoud. Door hier van te voren goed over na te denken, goed te overleggen met de leverancier van de screens en hier in de bouwkundige detaillering rekening mee te houden zijn we er echter prima in geslaagd het onzichtbaar en toch bereikbaar te maken.

De door ons uitgebrachte offerte bleek verder te passen in het budget van de opdrachtgever waarna we het werk mochten uitvoeren. Nadat de nieuw aangebrachte gevel gereed was gemaakt zijn de oude puien en kozijnen achter de nieuwe gevel verwijderd en zijn de kozijnparingen aan de binnenzijde aangepast aan de buitenzijde. Daarna zijn ook de dakpannen vervangen door nieuwe en is ook de schoorsteen aangepast zodat deze beter paste bij de nieuwe gevel.

Al met al een bijzonder geslaagd project.

Verfraaien gevel + vervangen dakpannen Verfraaien gevel + vervangen dakpannen Verfraaien gevel + vervangen dakpannen Verfraaien gevel + vervangen dakpannen Verfraaien gevel + vervangen dakpannen Verfraaien gevel + vervangen dakpannen Verfraaien gevel + vervangen dakpannen Verfraaien gevel + vervangen dakpannen
Verfraaien gevel + vervangen dakpannen
Verfraaien gevel + vervangen dakpannen
Verfraaien gevel + vervangen dakpannen
Verfraaien gevel + vervangen dakpannen
Verfraaien gevel + vervangen dakpannen
Verfraaien gevel + vervangen dakpannen
Verfraaien gevel + vervangen dakpannen
Verfraaien gevel + vervangen dakpannen
Verfraaien gevel + vervangen dakpannenVerfraaien gevel + vervangen dakpannen

www.eigenwijze.nl